مهارت های هفت گانه ICDL


هزینه دوره ICDL فنی حرفه ای هر ساله توسط اداره کل فنی و حرفه ای استان تهران تصویب شده و به اطلاع مخاطبین اعم از آموزشگاههای فنی و حرفه ای و متقاضیان ثبت نام در دوره های آموزش کامپیوتر می رسد. دوره کاربر ICDL یکی از معتبرترین دوره‌های آموزش کامپیوتر است که مدرک آن در بسیاری از کشورهای جهان  به رسمیت شناخته می‌شود. این دوره برای افرادی تدوین شده که با کامپیوتر آشنایی ندارند  یا آشنایی بسیار کمی دارند و می‌خواهند با گذراندن این دوره معتبر ، توانایی  و مهارت خود را در استفاده از کامپیوتر افزایش دهند. بنابراین در صورتی که امکان شرکت در دوره‌های حضوری را نداشته باشید، می‌توانید دوره icdl مجازی را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های زیر با مراکز آموزشی برگزارکننده این دوره ارتباط برقرار کنید. در چندین سال اخیر، دوره آموزشی مدیریت mba میان متقاضیان شرکت در دوره های مدیریتی رونق بسیاری یافته است.

آیا لینوکس در قالب یک رشته دانشگاهی ارایه شده است؟

دانشجویان دوره icdl مجازی و حضوری در پایان، با ابزارهای ارائه مطلب در نرم افزار پاورپوینت، ایجاد اسلایدها، ویرایش و قالب بندی متون و تصاویر درون آن آشنا می‌شوند. دانشجویان در این مهارت از دوره آموزش مهارت های هفتگانه icdl باید مفهوم پایگاه داده در رایانه یا Access را متوجه شوند و همچنین بتوانند در حالت مقدماتی جداول پایگاه داده‌ای با پرس و جوهای مقدماتی را ایجاد و ویرایش کنند. شمامیتوانید با آگاهی کامل از کیفیت کلاس های کامپیوتر در دوره های آریا تهران شرکت کنید. فکر می کنم شما هم با ما موافق باشید که، با توجه به زیاد شدن تعداد کلاس کامپیوتر در تهران ، انتخاب یک آموزشگاه ICDL که علاوه بر معتبر بودن بتواند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی ICDL هم ارائه بدهد، کار سختی است.

پکیج جامع آموزش آفیس

به‌علاوه سه نرم‌افزار بسیار ویژه و همچنین بسیار کاربردی تحت عنوان نرم‌افزار ورد، اکسل و پاورپوینت نیز به شما آموزشگاه ICDL آپادانا در تبریز آموزش داده می‌شود. علاوه بر این‌ها، کار با نرم‌افزار اکسس نیز به‌عنوان هفتمین مهارت از مهارت‌های هفت‌گانه را فرا می‌گیرید. ICDL به اصطلاح International Computer Driving License (گواهی بین المللی کاربری کامپیوتر) یا همان مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر گفته می‌شود که در دوره مقدماتی تا پیشرفته ICDL این موارد به شما آموزش داده می‌شود. دریافت گواهینامه ICDL به معنی رسیدن به درجه‌ای از مهارت در کار با رایانه است که شما… افرادی که نیاز به ارتقاء شغلی دارند, کارمندان شاغل در ادارات و مؤسسات دولتی و غیردولتی, کسانی که می‌خواهند مهارت‌های هفتگانه ICDL را تا سطح پیشرفته یاد بگیرند, همچنین دانشجویان هر رشته و هر مقاطع تحصیلی می‌توانند مخاطبین این دوره آموزشی باشند.

  • در صورتی که می خواهید با ICDL بیشتر آشنا شوید ، پیشنهاد می کنیم ، مقاله ICDL چیست؟ را مطالعه نمایید.
  • همه ما می دانیم که کامپیوتر، اینترنت و بطور کلی دنیای IT از مباحث نسبتا نوظهور در دنیاست.
  • همچنین می توانید با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام هیوا از آخرین اخبار در این زمینه مطلع شوید.
  • شرکت‌کنندگان در دوره icdl جهاد دانشگاهی در بخش سوم، با برنامه‌های پردازش متن از جمله Word و کاربرد روزانه آن آشنا می‌شوند.
  • شما می توانید تمامی سرفصل هایی که در دوره آموزشی icdl به صورت کامل تدریس می شود را در بخش زیر مطالعه فرمایید.

قطعا تمام کسانی که قصد استخدام شدن در شرکت های دولتی و خصوصی را دارند حتما باید در دوره آموزش ICDL شرکت کرده و مدرک آن را دریافت نمایند. همانطور که پیش تر گفته شد دوره آموزش icdl فنی حرفه ای تهران، دوره ای جامع بوده و در دو نوع کلاس خصوصی و عمومی برگزار می شود. خبر خوب تر اینکه، شما با حضور در دوره آموزش ICDL جامع می توانید علاوه بر دریافت مدرک فنی حرفه ای ICDL بین المللی و داخلی، سطح توانایی های خود را فراتر از تصورتان افزایش داده و تبدیل به یک کارمند اداری حرفه ای شوید.

دوره آموزشی برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP

مهارت های هفت گانه ICDL

ما بجای 40 ساعت، در 12 ساعت همه موارد فوق را بصورت کاربردی آموزش می دهیم تا حوصله شما در هنگام مشاهده دوره سر نرود و خیلی سریع آموزش ببینید و به هدف برسید. دوره ICDL از جمله دوره‌هایی است که نیازی به پیش‌نیاز خاصی ندارد و شما ۰ تا ۱۰۰ مهارت‌های ICDL را در این دوره آموزش ICDL میاموزید. در دوره مقدماتی تا پیشرفته ICDL مهارت‌های هفتگانه و قابلیت‌های دیگری میاموزید که نه تنها در مسیر شغلی بلکه در زندگی خودتان نیز به شما کمک فراوانی خواهد کرد.