دوره مبتدی زبان انگلیسی خودآموز بزرگسالان و کودکان CTM1 | zabannew


مرحله دوم در یادگیری زبان، تعیین هدف و دلایلی است که شما را به یادگیری زبان انگلیسی ترغیب کرده است. مهمترین نکته در زبان انگلیسی این است که مکان فعلی و مقصد نهایی را مشخص کنید. توجه به این نکته باعث می شود که فاصله بین مبدا و مقصد خود را درک کنید.

دوره مبتدی زبان انگلیسی خودآموز بزرگسالان و کودکان CTM1 | zabannew

در این کتاب بخش‌هایی با عنوان Quick Tips وجود دارد که ترفندهایی برای تسلط بیشتر بر مفاهیم درسی به شما یاد خواهد دارد. قمست‌هایی نیز با عنوان To Enhance Your Understanding دارد که اطلاعات اضافی برای زبان‌آموزان علاقه‌مند ارائه می‌کند. ۷ راه برای شروع آموزش زبان انگلیسی به افراد مبتدی وجود دارد که باید گام به گام انجام شود. در نهایت، مهمترین عامل در یادگیری زبان انگلیسی تعهد و انگیزش شخص برای یادگیری زبان است. با اینکه یادگیری زبان انگلیسی ممکن است مدتی طولانی و دشوار باشد، اما با تمرکز و تلاش درست می توان به صورت قابل قبولی به زبان انگلیسی مسلط شد. زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبان‌های بین المللی، در حوزه‌های مختلفی از جمله علم، تجارت، فناوری و توریسم به کار می‌رود.

همچنین، یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی، به شما امکان می دهد تا به راحتی از منابع آموزشی و اطلاعاتی در دنیای اینترنت استفاده کنید. امروزه، بسیاری از منابع آموزشی و اطلاعاتی در دنیای اینترنت به زبان انگلیسی هستند و شما می توانید با داشتن مهارت در این زبان، به راحتی از این منابع استفاده کنید. یکی از مراحلی که در تدریس زبان انگلیسی باید در کلاس انجام دهید این است که نشان دهید نه اینکه بگویید. این بدان معناست که اگر از نشانه‌های بصری برای نشان دادن چیزی که می‌خواهید بگویید استفاده کنید، دانش آموزان بهتر متوجه می‌شوند منظور شما چیست. روش تکلیف محور بر اساس این فرضیه که تکالیف جزء اصلی فرایند یادگیری زبان هستند استوار شده و بنا بر دیدگاه حل مساله، اعتقاد دارد که باید به زبان آموزان تکالیفی داده شود تا با حل آنها زبان هدف را یاد بگیرند. این تکالیف مربوط به ساختارهای زبانی است که زبان آموز باید آنها را بیاموزد.

  • از این رو یادگیری زبان انگلیسی و امر آموزش زبان انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
  • فعالیت‌های کلاس به شما کمک می‌کند تا شک‌ها را برطرف کنید و مهارت‌های گفتاری و شنیداری خود را بهبود ببخشید.
  • این دوره یک روز در هفته برگزار میگردد و در آن یک جلسه کل محتوای آموزشی دوره های عادی که در یک هفته پوشش داده میشود، به زبان آموزان ارائه میگردد.
  • یادگیری زبان انگلیسی برای بسیاری از افراد یک چالش بزرگ است، اما با توجه به روش‌های مناسب و تمرین مداوم، می‌توانید به راحتی زبان انگلیسی را یاد بگیرید.

املاء می‌تواند یک چالش باشد، بنابراین هرچه بیشتر مطالعه کنید، بهتر از پس آن برمی‌آیید. به یاد داشته باشید که اهداف باید ارزیابی شوند و باید تاریخی را برای اتمام آن‌ها در نظر بگیرند که می‌خواهید تا آن زمان به آن‌ها برسید. اگر منبعی که انتخاب می‌کنید مناسب شما نباشد، علاوه بر هزینه، زمان زیادی را نیز از دست می‌دهید. تجربه نشان داده است اگر محتوای آموزشی را به بخش‌های مختلف یا ریزتر تقسیم کنید یادگیری آن آسان‌تر کلیک و لذت‌بخش‌تر می‌شود.

سؤالات پرتکرار در رابطه با آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان :

می توانید در موقعیت های روزمره و در طول روز، مثلا هنگام رانندگی، به پادکست گوش دهید و همچنین این امکان وجود دارد که هر پادکست را چند بار گوش دهید. بعلاوه انتخاب پادکست درباره موضوع مورد علاقه، شما را به گوش دادن علاقمند می کند. پادکست‌های انگلیسی یکی از بهترین روش‌های برای تقویت لیسنینگ می باشد. این کار به مرور باعث می شود که هنگام انگلیسی صحبت کردن، به زبان فارسی فکر نکنید و در نتیجه فارسی را به انگلیسی تبدیل نکنید. مدت زمان هر جلسه دو برابر دوره های عادی یعنی حدود سه ساعت می باشد. در دوره مکالمه فشرده طول هر ترم ۱5 جلسه می باشد که سه روز در هفته و طی پنج هفته برگزار     می گردد.

یادگیری املاء کلمات